Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Záhřebu, Kontinentální Chorvatsko. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Zagreb
Hledat apartmány

Apartmány Zagreb

Dříve byl považován spíše za nudné hlavní město. To se ale změnilo. Nedávno byl Záhřeb zařazen mezi kandidáty na nejzajímavější hlavní město v Evropě a Evropská unie v poslední době také přispěla ke zvýšení mezinárodního věhlasu tohoto největšího chorvatského města.

 

Turistika je zde jistě na vzestupu, ale většina návštěvníků směřuje do hutného a zvláštního rakousko-uherského historického centra města, na jehož historické budovy a výstřední náměstí shlíží nejvyšší budova v centru, záhřebská katedrála.

 

V Záhřebu je spousta muzeí, ve kterých se můžete seznámit s bohatým historickým dědictvím města, ale nejznámějším je patrně velice moderní a inovativní muzeum, jehož návštěvu si prostě nesmíte nechat ujít. Jedná se o Muzeum rozchodů.

 

Záhřeb je velice zeleným městem plným parků. Nábřeží jezera Jarun je stejně oblíbené jako parky v centru. Udělejte si pěší procházku centrem přes sedm zelených náměstí, které tvoří Lenucijovu Zelenou podkovu, a potěšte se expozicemi, které jsou k vidění v prvotřídní botanické zahradě nedaleko centra.

 

Mezinárodní spojení do Záhřebu se průběžně zlepšuje. Město bude během letošního léta nabízet přímé lety do Kanady. V roce 2014 byl zahájen provoz přímých linek z Kataru a Dubaje. Z hlavního města lze podniknout mnoho oblíbených jednodenních výletů do okolí, např. do barokního města Varaždin nebo na úchvatná Plitvická jezera. Pro mnohé je Záhřeb jen průjezdním bodem na cestě na Jadranské pobřeží. Jezdí odsud pravidelné autobusové linky do Splitu a Dubrovníku a v hlavní sezóně také třikrát denně vlakový spoj do Splitu.

 

Ubytování v soukromí v Záhřebu

Jak by se dalo od tak velkého města čekat, i v Záhřebu je široký výběr ubytování v soukromí. Databáze portálu PSH Chorvatska obsahuje širokou nabídku ubytování v soukromí, díky které si svůj pobyt v největším chorvatském městě užijete na jedničku.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Zagreb!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Zagreb apartmány

ubytování v soukromí Zagreb | apartmány | pokoje | rekreační domy Zagreb

Momentálně zde nejsou žádné objekty Zagreb. Můžete použít vyhledávací pole najít ubytování v oblasti.


Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Zagreb.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica