Apartmány v Chorvatsku

Chcete strávit příští dovolenou v Chorvatsku, ale nevíte, kterou destinaci vybrat? Pak jste na správném místě... hledat rekreační destinace v Chorvatsku!

Která destinace je pro mne ideální?

#KTERÁ DESTINACE V CHORVATSKU JE PRO MĚ IDEÁLNÍ?

Vyhledávací web je ve zkušební verzi, protože stále přidáváme nová data o destinacích. Děkujeme vám za pochopení.

 

Která destinace v Chorvatsku je pro mě ideální?

Přesně tuto otázku jsme si mnohokrát položili a poté jsme se rozhodli pro vás připravit filtr destinací, (pravděpodobně) první v Chorvatsku. Rozhodli jsme se, že budeme kromě pronajímaného ubytování v soukromí nabízet také možnost najít si místo dle zvolených kritérií.

 

Chorvatsko je pro vaši dovolenou ideální destinací. Oplývá známými místy a někdy je obtížné se rozhodnout, které vybrat. Kam zajet příští léto? Které místo zvolit? Na pevnině nebo na ostrovech? Jak najít to „správné místo“, které bude vyhovovat vám i vašim nejbližším? Ať už hledáte hezké místo na pevnině nebo na ostrovech, možná něco klidnějšího, zátoku bez davů turistů, něco pro robinzony nebo agroturistiku, odpočinek v přírodě a zeleni, nebo chcete navštívit světově proslulé destinace... v Chorvatsku najdete vše. Všechny destinace čekají na to, až je prozkoumáte!

 

Jak to funguje:

Vyhledávací nástroj je vytvořen tak, aby hledal místa dle určitých kritérií: na ostrově, v „klidnějších“ destinacích (Objevujte Chorvatsko), dovolená na horách (zimní), filtroval dle pláží, sportovních možností místa nebo nejbližšího okolí a dalších zařízení a služeb k pronájmu.

 

  1. v poli vyhledávání zaškrtněte jednu či více možností filtrování
  2. po každém zvolení kritéria filtrování systém zobrazí místa, která odpovídají zvoleným kritériím
  3. po zobrazení seznamu destinací po 2. kroku můžete kdykoliv změnit kritéria filtrování dle svých představ
  4. filtr lze zrušit kliknutím na tlačítko ZRUŠIT FILTR, které se zobrazuje v dolní části vyhledávacího nástroje po prvním zaškrtnutém kritériu

 

A je to... stačí několik málo kroků a můžete najít ideální destinaci, která odpovídá vašim potřebám pro nadcházející dovolenou v Chorvatsku.

 

 

POZNÁMKA
Filtr je pouze orientační. Za (případné) nepřesnosti u filtrování dat destinací neneseme odpovědnost. Informace jsme shromažďovali z důvěryhodných zdrojů, ale u obsahu může mezitím dojít ke změnám, a proto je vhodné si před výběrem destinace nejdůležitější informace ověřit.

My všichni v PSH Chorvatska uděláme maximum, abychom každý rok u každé destinace informace aktualizovali a zajistili tak jejich maximální přesnost.