Apartmány v Chorvatsku

Apartmány na Istrii. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Istrie
Hledat apartmány

Apartmány Istrie

V Chorvatsku nenajdete žádný jiný region, který by byl jako Istrie. A spousta turistů si tento rozdíl uvědomí okamžitě po příjezdu. Díky významné historii a spojení s Itálií pomáhají dějiny Istrie pochopit pocit nezávislosti tohoto poloostrova, který proslul jako jedno z nejliberálnějších míst země.

 

Je zde hodně k vidění! Existuje jen málo působivějších míst než aréna v Pule, šestý největší římský amfiteátr na světě, ale také jedna z nejvíce inovativních koncertních hal, ve které se konají významné rockové festivaly a dokonce i hokejové zápasy. Inovativní využití historického dědictví Puly k moderním turistickým účelům zahrnuje úžasný projekt Svjetleći divovi (Svítící titáni), který pomocí barevných jeřábů společnosti Uljanik přeměnil obzor města. Nedaleko Puly se nachází obec Fažana, z níž se lodí snadno dostanete na malebné Brijunské ostrovy, kde se procházejí nejen zebry, ale i sloni, kteří jsou pozůstatkem po bývalém prezidentu Titovi.

 

Istrie oplývá tradičními kamennými městy, ze kterých je možná nejlepším příkladem pobřežní město Rovinj, které vyčnívá do moře a ve svých ulicích skrývá tajemství několika století své bohaté historie. Na rozdíl od Dalmácie, která se nachází jižněji, se velká část turistiky na Istrii soustřeďuje do vnitrozemí, kde na vrcholech kopců leží vesničky se svým osobitým kouzlem. Takovou obcí je např. Motovun, který každoročně hostí festival a jehož restaurace jsou špičkou v přípravě pochoutky typické pro zdejší region – lanýžů.

 

Istrijskou bohatou gastronomickou tradici doprovází odpovídající úroveň jejích vín, která pomohla istrijským vinařům dosáhnout při propagaci jejich místních vín významného úspěchu. Bílá odrůda Malvazija a červená odrůda Teran jsou těmi nejproslulejšími, které stojí za vyzkoušení.

 

Je také rájem pro různé aktivity, přičemž cyklistika je ve vnitrozemí na vzestupu. V různých destinacích jako např. Umag se konají tenisové turnaje a nabízí širokou řadu sportovních aktivit, které vhodně doplňují jejich turistickou nabídku.

 

Ubytování v soukromí na Istrii

Na Istrii je široká nabídka ubytování v soukromí a je zde také velký výběr kamenných vil a moderních apartmánů, přičemž mnohé z nich jsou vybaveny bazény, protože někteří turisté upřednostňují pobyt v městech ve vnitrozemí mimo pobřeží. Projděte si nabídku prvotřídního ubytování v soukromí společnosti PSH Chorvatska a najděte si pro pobyt na Istrii ideální základnu.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v regionu Istrie!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

ISTRIE - SEZNAM TURISTICKÝCH MÍST

ubytování v soukromí Istrie | apartmány | pokoje | rekreační domy na Istrii

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica