Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Kvarner. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Kvarner
Hledat apartmány

Apartmány Kvarner

Kvarnerský region v Chorvatsku zahrnuje jeho hlavní přístav, který je domovem nudismu (díky anglickému králi) a lokalitou světového dědictví UNESCO, která oplývá neobyčejnou přírodní krásou, ale také dalšími důvody, proč navštívit tento region, který není dosud tak světově proslulý jako regiony Istrie nebo Dalmácie.

 

Když odstupující král Edward a paní Simpsonová během svých líbánek požádali, zda se mohou po obědě koupat nazí na ostrově Rab, jistě si neuměli představit, jaký trend právě vytvořili. V současnosti je nudistická turistika jedním z hlavních chorvatských turistických průmyslů, přičemž jeho počátek lze vystopovat až k této nahé královské návštěvě.

 

Ostrov Rab je prvním z několika ostrovů v regionu, na které se lze dopravit hydroplánem. Každodenní lety do Splitu jsou jednou z nejoblíbenějších atrakcí vyhlídkových letů na světě. Předpokládá se, že se to sítě zapojí i ostatní ostrovy včetně přírodní rezervace na ostrovech CresKrk a Mali Lošinj, tak jako letiště v Rijece, které také hodlá v roce 2015 svoji mezinárodní síť rozšířit.

 

Vnitrozemským klenotem kvarnerského regionu jsou bezpochyby Plitvická jezera, lokalita světového dědictví UNESCO, která se pyšní úžasnými jezery, vodopády a mikroklimaty a představuje destinaci, která každý rok přitahuje více než milión návštěvníků. Díky střídání čtyř odlišných ročních období je návštěva Plitvice v kterékoliv části roku a z různých důvodů pozoruhodným zážitkem.

 

Rijeka je moderní průmyslové město hrdé na svoji loďařskou tradici, což se odráží ve skutečnosti, že je domovem státní trajektové společnosti Jadrolinija a její přístav je vzkvétajícím místem plným činorodosti. Pojedete-li kousek na sever, narazíte na připomínku historie chorvatské turistiky, městečko Opatija, jehož vybledlé vily připomínají různé doby chorvatské historie a nádherně kontrastují s rušným přístavním městem.

 

Pevninské pobřeží kvarnerského regionu je posázeno starými městy, plážovými resorty a malými rybářskými vesničkami, ale také turistickými destinacemi, jako např. LovranCrikvenica a Karlobag, které jsou oblíbené v letních měsících. Pokud ale vyhledáváte večírky, jeďte se podívat do města Novalja na ostrově Pag.

 

Ubytování v soukromí v kvarnerském regionu

U tak různorodého regionu není překvapením, že Kvarner skýtá širokou nabídku ubytování v soukromí. Databáze společnosti PSH Chorvatska obsahuje široký výběr domů k rekreačnímu pronájmuvil a moderních apartmánů, které jsou schopny uspokojit vaše individuální potřeby. Ať již hledáte v kvarnerském regionu rekreační ubytování na pobřeží, ve vnitrozemí nebo na ostrovech, jako např. Lošinj, Cres, Krk nebo Rab, vždy bude z čeho vybírat.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v regionu Kvarner!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Palma u moře

Apartmány na pláži, leží pod palmy a relaxovat v bazénu

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica