Apartmány v Chorvatsku

Hledáte zajímavé články o turistice v Chorvatsku? Sledujte portál PSH Chorvatska.

Líbí se vám takový výhled? Klid a pohoda!
Hledat apartmány

Proč bude Chorvatsko v roce 2017 nejvyhledávanější destinací? (nový)

Ještě nikdy nebylo cestování do Chorvatska vyhledávané tak jako v současnosti. Zdá se, že i čtenáři světových médií se shodují. Čtenáři magazínu Travel and Leisure prohlásili Chorvatsko nejlepší globální destinací roku 2016, město Zadar získalo ocenění nejlepší evropská destinace, a úchvatná pláž Stiniva byla prohlášena nejlepší evropskou pláží.

Zadar

 

Objevujte Chorvatsko

Zde najdete některé z nejlepších méně známých destinací v Chorvatsku. Díky nim si můžete udělat obrázek o tom, jak bohatá naše nabídka je.

Objevujte Chorvatsko

 

Obraz vydá za 312 slov!

Který apartmán nebo prázdninový dům si vybrat z široké nabídky ubytovacích zařízení, která na vás vyskočí z vyhledávacích webů, reklam, soukromých či agenturních webových stránek? Odpověď na tuto otázku není jednoduchá, ale my na portálu PSH Chorvatska se vám pokusíme dát několik rad, které vám vaše rozhodování usnadní.

Obraz vydá za 312 slov!

 

Proč byste měli Chorvatsko v roce 2016 navštívit?

Od začátku roku uplynulo jen několik dnů a mezinárodní média se již plní důvody pro návštěvu Chorvatska. A mají pravdu!

Proč byste měli Chorvatsko v roce 2016 navštívit?

 

Internetový hit "25 důvodů, proč byste neměli nikdy navštívit Chorvatsko"

Chtěli jsme napsat další zajímavý článek o turistice, ubytování v Chorvatsku, plážích, ostrovech, oblíbených destinacích, gastronomii... jednoduše něco, co by zaujalo zákazníky našeho portálu ubytování v soukromí v Chorvatsku.

 

25 důvodů, proč byste neměli nikdy navštívit Chorvatsko!

Článek, který se stal hitem médií a Facebooku nejen v Chorvatsku, ale také po celém světě. Jedinečný způsob, jak představit 25 krás, kvůli kterým stojí za to navštívit Chorvatsko v roli turisty, 25 důvodů, proč strávit dovolenou na chorvatském pobřeží a jeho ostrovech. Přečtěte si (jestli jste jej ještě nečetli) tento originální článek a nezapomeňte si včas rezervovat ubytování!

25 důvodů, proč byste neměli nikdy navštívit Chorvatsko!

 

10 nejskvělejších pláží v Chorvatsku

Jedním z hlavních lákadel dovolené v Chorvatsku jsou samozřejmě jeho nádherné pláže. A v tomto ohledu jsou vaše možnosti nekonečné. Oblázkové, skalnaté, písčité, rodinné, romantické – to vše je pro vás v Chorvatsku k dispozici. Abychom vám s výběrem pomohli, vytvořili jsme pro vás nabídku deseti nejlepších, u nichž nestanovujeme žádné pořadí kvality.

10 nejskvělejších pláží v Chorvatsku

 

Deset nejlepších destinací v Chorvatsku pro rok 2015

Po celém Chorvatsku na vás čeká kvalitní ubytování v soukromí. Tým společnosti PSH Chorvatska vám velice rád pomůže najít na sezónu 2015 pronájem toho správného chorvatského apartmánu nebo vily. A kde že se letos nachází deset nejbáječnějších destinací? Užijte si shrnutí deseti nejžádanějších míst, které je třeba v létě navštívit.

Deset nejlepších destinací v Chorvatsku pro rok 2015

 

Kde si na chorvatských ostrovech pronajmout ubytování?

Chorvatsko má více než tisíc ostrovů, ale hledáte-li pronájem ubytování v soukromí, možnosti jsou mnohem omezenější. Ze všech ostrovů je obydleno pouhých 66. Na oblíbenějších ostrovech se setkáte s směrovými ukazateli vil a apartmánů k pronájmu.

Kde si na chorvatských ostrovech pronajmout ubytování?

 

Které druhy ubytování na dovolené v Chorvatsku jsou nejoblíbenější?

Takže jste učinili to důležité (a správné!) rozhodnutí strávit letošní dovolenou v Chorvatsku? Dalším krokem je... ubytování. Kde jsou nejlepší místa pro pobyt a jaké druhy ubytování se v Chorvatsku nabízí?

Apartmany pro dovolenou v Chorvatsku

 

Proč bystě měli Chorvatsko v roce 2015 navštívit?

Pláže, večírky, kulturní bohatství, přírodní krásy, gastronomie nebo dobrodružství – vše, co byste si přáli během letní dovolené roku 2015 prožít, najdete právě v Chorvatsku!

Why You Should Visit Croatia in 2015.

 

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica