Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v oblasti nedaleko Dubrovníku. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Region Dubrovnik
Hledat apartmány

Apartmány Region Dubrovnik

Zvážíme-li jeho bohatou historiinedobytné hradby a přezdívku Perla Jadranu, není divu, že je jednou z lokalit světového dědictví UNESCO. Dubrovník je jedničkou mezi destinacemi dubrovnického regionu. Zatímco návštěva Dubrovníku je absolutně nezbytná, i nejjižnější část Chorvatska nabízí spoustu dalších míst k objevování.

 

Ostrovy s bohatou historií a tradicí. Navštivte rodiště Marka Pola ve skvěle zachovalém starém městě na ostrově Korčula a přemýšlejte při sklence proslulých korčulských bílých vín Grk a Pošip, proč vůbec z tohoto přenádherného ostrova odjížděl. Toulejte se podivuhodnou přírodou ostrova Mljet, kde ztroskotal sv. Pavel i Odysseus a který je v současnosti z více než poloviny národním parkem. Jen málo turistů zavítá až na vzdálený ostrov Lastovo, který proslul svojí přírodou a jedinečnými tradicemi. Ale to se může letos v létě změnit díky zahájení provozu služeb hydroplánů z pevniny.

 

Poloostrov Pelješac je branou k ostrovu Korčula a je také jednou z nejvýznamnějších vinařských oblastí Chorvatska. Jedná se o kraj odrůdy Plavac Mali, noblesní dalmatské odrůdy hroznového vína, která je příbuzná odrůdě Zinfadel. Vřele vám doporučujeme prohlídku některé ze zdejších vinic. Mezi oblíbené destinace patří OrebićTrpanjŽuljana a Trstenik.

 

Vstup na poloostrov Pelješac chrání město Ston, jehož neuvěřitelné opevnění je po Velké čínské zdi druhým nejdelším opevněním na světě. Je to země ústřic a ústřicové jídlo v městečku Mali Ston je příjemnou povinností každého návštěvníka než se pustí do objevování fascinující solné historie města. Na jih od Dubrovníků se nachází region Konavlje, který přiléhá ke hranici s Černou horou, a také krásné město Cavtat, které disponuje bohatou historií a nádhernou zátokou, která je jedním z hlavních důvodů pro návštěvu tohoto města.

 

Dálnice nyní sahá až k městu Ploče, což usnadňuje dosažitelnost osobním automobilem. Spousta turistů projede obcí Metković, aby přejela hranice a v rámci jednodenního výletu navštívila Mostar.

 

Ubytování v soukromí v dubrovnickém regionu

Společnost PSH Chorvatska má pro vás v regionu Dubrovník připraven velký výběr ubytování v soukromí, které uspokojí vaše potřeby. Jednoduše si projděte naši databázi rekreačních objektůsoukromých vil a luxusních apartmánů a najděte takový, který vám bude vyhovovat.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v region Dubrovnik (okolí Dubrovníku)!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

AKTUÁLNĚ VYBRANÉHO REGION NA MAPĚ

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica