Apartmány v Chorvatsku

Apartmány ve střední Dalmácii (Šibenik a okolí). Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Region Šibenik
Hledat apartmány

Apartmány Region Šibenik

Fascinující region Šibenik je jedním z nejzajímavějších a nejtajemnějších destinací dalmatského pobřeží. Jedná se o region, kde se pozitivní změny realizují dech beroucí rychlostí. Nový jachtařský komplex s luxusním hotelem v Šibeniku, spolu s ohromným rozvojem letiště v Zadaru naznačují, že pobřeží Šibeniku je připraveno na turistický boom.

 

Samotné srdce Šibeniku, jeho staré město, se pyšní lokalitou světového dědictví UNESCO v podobě katedrály sv. Jakuba a v jejím stínu také nejlepší dalmatskou restaurací (Pelegrini). Nicméně největší přitažlivost Šibeniku se zřejmě skrývá v jeho okolní přírodě.  Hluboká zátoka Skradin se nachází v blízkosti vinic Alena Babiće a také jednoho z úžasných evropských národních parků – parku Krka, jehož vodopády jsou jen jednou z mnoha místních pozoruhodností.

 

Před Šibenikem se v moři nachází  souostroví Kornati, které přináší jedny z nejlepších jachtařských zážitků na Jadranu. Každý z jeho ostrovů je jiný, ale chcete-li nasát atmosféru, která ve Středomoří v minulosti panovala, navštivte ostrovy KaprijaŽutMurter a Žirje. Jachtařské možnosti regionu se odráží v místních jachtařských centrech a Vodice a Rogoznica jsou skvělými místy, kde se můžete s jachtami setkat v letních měsících, protože bohatí a slavní si zde užívají pohodového životního stylu jadranského pobřeží.

 

Region, jehož pobřeží je obsypáno báječnými plážemi a historickými kamennými městy, jejichž nejlepším příkladem by mohlo být například město Primošten ležící mezi Šibenikem a Trogirem. Majestátní kostel sv. Jiří v srdci tohoto krásného kamenného města obehnaného hradbami na poloostrově nabízí úžasný výhled na moře. Město je skutečně skvěle zachovalým, skutečným klenotem Dalmácie.

 

Další vzrušující destinace na pobřeží, např. Split, Trogir a Zadar, jsou snadno dostupné a všechna jsou napojena na pravidelnou autobusovou linku, takže je lze ze Šibeniku snadno navštívit v rámci jednodenního výletu.

 

Ubytování v soukromí ve střední Dalmácii

Ubytování v soukromí v regionu Šibenik nabízí různorodé možnosti a vily a apartmány k pronájmu, jejichž kvalita se během uplynulých let významně zlepšila. Podívejte se do databáze společnosti PSH Chorvatska a najděte si svůj vysněný rekreační dům v některém z báječných a vzkvétajících regionů Chorvatska. 

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v regionu Šibenik (Střední Dalmácie)!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Bilo (Primošten)

Klidná dovolená, čisté moře a nové apartmány

REGION ŠIBENIK - SEZNAM TURISTICKÝCH MÍST

ubytování v soukromí Region Šibenik | apartmány | pokoje | rekreační domy ve střední Dalmácii (Šibenik a okolí)

AKTUÁLNĚ VYBRANÉHO REGION NA MAPĚ

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica