Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v jižní Dalmácii (Split a okolí). Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Region Split
Hledat apartmány

Apartmány Region Split

Existuje skvělejší nebo rozmanitější destinace než střední Dalmácie?

 

Ostrovy? Vybírejte na nejslunnějším ostrově Evropy, na ostrově Hvar. Nebo na ostrově Brač s jeho úžasnou pláží Zlatni Rat u města Bol, jehož kámen zdobí Bílý dům ve Washingtonu. Nebo na ostrově Vis, který se pyšní bohatou britskou vojenskou historií a je také kolébkou kriketu na evropské pevnině. Nebo si vyberte nadčasový ostrov Šolta, ostrov oliv a medu, který hrál významnou úlohu v příběhu původu odrůdy hroznového vína Zinfandel.

 

Máte zájem o kulturní vyžití? Vyberte si z lokalit světového dědictví UNESCO, a to od Diokleciánova paláce ve Splitu, starého města v Trogiru nebo osady Starigradské polje na ostrově Hvar, jehož původ sahá až do starověkého Řecka v roce 384 př. n. l. Nejvýznamnějším nehmotným fenoménem chráněným jako světové dědictví UNESCO je úžasný rytířský turnaj Alka pořádaný ve městě Sinj, který letos oslaví 300 let svého trvání.

 

Pláže? Kde začít? Každý ostrov se vyznačuje svojí vlastní unikátní nabídkou pláží – písečných, oblázkových, skalnatých, rodinných, romantických a nudistických – ale je obtížné se vyrovnat dlouhým plážím Makarské riviéry, která se pyšní také km dlouhým klenotem mezi plážemi, pláží u obce Tučepi.

 

Příroda a dobrodružství? Vnitrozemské území za horským hřebenem Dalmácie je jedním z nejvíce vzrušujících a nejméně probádaných regionů Evropy. Dobrodružní turisté postupně začínají odhalovat potenciál regionu v jeho řekách, jezerech, horách a planinách, ve kterých je zdrojem veškerého života řeka Cetina, která dle magazínu Lonely Planet patří mezi 40 nejlepších zážitků v celé Evropě.

 

V samotném srdci tohoto území leží hlavní město Dalmácie. Dříve byl Split znám jako brána k ostrovům. Nyní se stává jednou z chorvatských destinací, kterou si turisté  nesmí nechat ujít. Turisté se začínají seznamovat se Splitem mimo hranice paláce a přístavu a kombinace kulturního vyžití, aktivit, gastronomie, pocitu chladnějšího klimatu a nábřeží mu propůjčuje postavení jednoho z nejpřitažlivějších měst světa.

 

Ubytování v soukromí v Jižní Dalmácie

Jak by se od tak skvělého turistického regionu dalo očekávat, skýtá široký výběr kvalitního ubytování v soukromí, které uspokojí vaše individuální potřeby, ať již hledáte soukromou vilu nedaleko pláže nebo luxusní apartmán přímo v centru dění. Jednoduše si projděte databázi společnosti PSH Chorvatska a najděte si rekreační ubytování, které uspokojí vaše potřeby.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v regionu Splitu (Jižní Dalmácie)!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Villa ANA, Živogošće

Top pozice pro dovolenou snů!

Apartmány Jakić - Tučepi

V srdci Dalmácie, apartmány Jakić (Tučepi). Kvalita je naše volba!

Apartmány VERA (Pisak)

Apartmány v Pisku s výhledem na moře

AKTUÁLNĚ VYBRANÉHO REGION NA MAPĚ

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica