Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v jižní Dalmácii (Split a okolí). Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Region Split
Hledat apartmány

Apartmány Region Split

Existuje skvělejší nebo rozmanitější destinace než střední Dalmácie?

 

Ostrovy? Vybírejte na nejslunnějším ostrově Evropy, na ostrově Hvar. Nebo na ostrově Brač s jeho úžasnou pláží Zlatni Rat u města Bol, jehož kámen zdobí Bílý dům ve Washingtonu. Nebo na ostrově Vis, který se pyšní bohatou britskou vojenskou historií a je také kolébkou kriketu na evropské pevnině. Nebo si vyberte nadčasový ostrov Šolta, ostrov oliv a medu, který hrál významnou úlohu v příběhu původu odrůdy hroznového vína Zinfandel.

 

Máte zájem o kulturní vyžití? Vyberte si z lokalit světového dědictví UNESCO, a to od Diokleciánova paláce ve Splitu, starého města v Trogiru nebo osady Starigradské polje na ostrově Hvar, jehož původ sahá až do starověkého Řecka v roce 384 př. n. l. Nejvýznamnějším nehmotným fenoménem chráněným jako světové dědictví UNESCO je úžasný rytířský turnaj Alka pořádaný ve městě Sinj, který letos oslaví 300 let svého trvání.

 

Pláže? Kde začít? Každý ostrov se vyznačuje svojí vlastní unikátní nabídkou pláží – písečných, oblázkových, skalnatých, rodinných, romantických a nudistických – ale je obtížné se vyrovnat dlouhým plážím Makarské riviéry, která se pyšní také km dlouhým klenotem mezi plážemi, pláží u obce Tučepi.

 

Příroda a dobrodružství? Vnitrozemské území za horským hřebenem Dalmácie je jedním z nejvíce vzrušujících a nejméně probádaných regionů Evropy. Dobrodružní turisté postupně začínají odhalovat potenciál regionu v jeho řekách, jezerech, horách a planinách, ve kterých je zdrojem veškerého života řeka Cetina, která dle magazínu Lonely Planet patří mezi 40 nejlepších zážitků v celé Evropě.

 

V samotném srdci tohoto území leží hlavní město Dalmácie. Dříve byl Split znám jako brána k ostrovům. Nyní se stává jednou z chorvatských destinací, kterou si turisté  nesmí nechat ujít. Turisté se začínají seznamovat se Splitem mimo hranice paláce a přístavu a kombinace kulturního vyžití, aktivit, gastronomie, pocitu chladnějšího klimatu a nábřeží mu propůjčuje postavení jednoho z nejpřitažlivějších měst světa.

 

Ubytování v soukromí v Jižní Dalmácie

Jak by se od tak skvělého turistického regionu dalo očekávat, skýtá široký výběr kvalitního ubytování v soukromí, které uspokojí vaše individuální potřeby, ať již hledáte soukromou vilu nedaleko pláže nebo luxusní apartmán přímo v centru dění. Jednoduše si projděte databázi společnosti PSH Chorvatska a najděte si rekreační ubytování, které uspokojí vaše potřeby.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v regionu Splitu (Jižní Dalmácie)!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Meri, Igrane

Villa (apartmány u moře), se nachází v malé obci, jen 5 metrů od pláže, nábřeží, a nabízí 4 apartmány k pronájmu. Apartmány jsou prvotřídní, pohodlné a velmi příjemná atmosféra. Je obklopen rodinnými domy a pouhých 30 m od domu se nachází dětské hřiště. Všechny apartmány mají velké terasy s výhledem na moře a krásný výhled na západ slunce a celé místo (výhled na ostrov Hvar) .v dům se nachází 75 km od Splitu, Dubrovníku od 140 km. Všechna zařízení, obchod, pošta, restaurace, cukrárna, pečivo ... vše v rámci 300 m. Vítejte a doufáme, že budete trávit příjemné a nezapomenutelné okamžiky v našem domě a ubytování v soukromí v Igrane.

Apartmány VERA (Pisak)

Hledáte ubytování s výhledem na moře a nábřeží? Pak jste možná našli to, co potřebujete. Rodinný dům v zeleni, první řada u moře. Pronájmujeme 5 apartmánů v Pisaku, každý apartmán má kapacitu pro ubytování pro 4 osoby. Apartmány mají krásný výhled na moře a ostrov Brač, gril, solární sprchu v zahradě. Kuchyně jsou plně vybaveny, parkování u domu a garáž. Možnost raftingu na řece Cetina, jednodenní výlety lodí, procházky.

Villa ANA, Živogošće

Villa Ana (ubytování v Živogošče), standardní nabízející pohodlné ubytování pro své hosty, se nachází na jednom z nejlepších míst na pobřeží Jaderského moře - Makarské riviéry, v borovicovém háji, s přírodním prostředí s květinami a parkovacím místem pro každý Gosta .Jos přirozenou výhodu větru "Maestral", která v odpoledních hodinách každý den oslovit prostorné vily a terasou nabízí hostům jedinečnou atmosféru v teplých letních hodinách, a samozřejmě krásné dlouhé přírodní oblázková pláž se nachází asi deset metrů od vila. Staňte se součástí potěšení.

Apartmány Oklopčić - Čiovo

Vítejte v Apartments Oklopčić! Apartmány v Okrug Gornji na ostrově Čiovo, který je spojen s pevninou a města Trogir, které je na seznamu UNESCO. Trogir je 4 km, Letiště Split 10 km, Split 25 km od apartmánu Oklopčić. Máme tři apartmány A2 + 2, B 2 + 2, C 2 + 1. Apartmány mají tři hvězdy, 48 m2, kompletně zařízený a každý apartmán má terasu s výhledem na moře. Na dvoře je k dispozici terasa s grilem, stoly a židle, které jsou k dispozici pro naše hosty. V ceně je zahrnuta pobytová taxa, klimatizace, parkování, ložní prádlo, ručníky, pračka, myčka a wi-fi. Pokud chcete strávit svoji dovolenou v klidném místě, krásná příroda, nyní čisté vody, krásné pláže a procházky na pláži (pláž je cca 2 km), vybrat si dovolenou s námi.

AKTUÁLNĚ VYBRANÉHO REGION NA MAPĚ

PREMIUM APARTMÁNY

Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Vila Hašimović, Vodice
Vila Hašimović, Vodice
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac