Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Severní Dalmácie (Zadar a okolí). Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Region Zadar
Hledat apartmány

Apartmány Region Zadar

Zadar, který býval v minulosti hlavním městem Dalmácie a jehož historie sahá tisíce let do minulosti, a jeho okolí prožívá renesanci. Tento region se stává stále  oblíbenější turistickou destinací, a to zejména díky rostoucímu významu zadarského letiště. Příchod letecké společnosti Ryanair v roce 2007 přeměnil letiště pokryté minami v letiště, kterým v loňském roce prošlo téměř půl miliónu cestujících, a to hlavně díky společnosti Ryanair.

 

Pozoruhodné staré město Zadaru, mezi jehož atrakce patří úžasné mořské varhany, podle obecného mínění nejkrásnější západ slunce v Chorvatsku a fascinující muzeum skla, je jedním z nejoblíbenějších míst tohoto regionu. Nicméně v moři v okolí Zadaru se nachází také fantastické ostrovy, které stojí za návštěvu. Patří mezi ně ostrovy VirUgljanPašmanSilba, Iž a Pag, který je domovem světově proslulého pažského sýru, jedné z největších kulinářských specialit Chorvatska. Díky tolika ostrovům je region Zadar oblíbenou destinací pro jachtaře a není náhodou, že právě zde se koná nejvýznamnější každoroční přehlídka lodí, konkrétně v přístavním městě Biograd na Moru, jedné z oblíbených pobřežních destinací.

 

Jeďte se podívat do historického města Nin, které je údajně domovem nejmenší katedrály na světě a také biskupa Grgur Ninski, jehož slavná socha od Meštroviće ve Splitu vám zajistí štěstí, políbíte-li její palec.

 

Region Zadar je přírodním rájem a jednou z jeho skvělých přírodních atrakcí je Národní park Starigrad Paklenica, jehož moto „kde se hory dotýkají moře“ naznačuje, že se jedná o jednu z nejlepších chorvatských lokalit skalního lezení.

 

Jednou z mnoha idylických pobřežních lokalit je např. Pakoštane, které získalo celosvětovou proslulost v roce 2012, kdy byl trestním tribunálem v Haagu propuštěn chorvatský válečný hrdina Generál Ante Gotovina – Gotovina strávil svoje mládí v Pakoštane a po svém propuštění se sem vrátil.

 

Ve druhé polovině roku 2015 dojde u regionu Zadar k realizaci hydroplánového spojení, což návštěvníkům ostrovů umožní dostat se na místa jako např. Rab a Jesla na ostrově Hvar a současně zajistí lepší dosažitelnost destinací na pevnině, např. Pula a Split.

 

Ubytování v soukromí v severní Dalmácii

Ubytování v soukromí v regionu Zadar je spousta, a to bez ohledu na to, hledáte-li pro svůj rekreační pobyt vilu na ostrově nebo luxusní apartmán ve městě. Jednoduše si projděte databázi společnosti PSH Chorvatska a najděte si ubytování, které uspokojí vaše individuální potřeby.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány v regionu Zadar (Severní Dalmácie)!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Apartmány Eva, Zadar

Apartmány Eva se nacházejí v turistickém středisku Borik (Zadar). Aby byl váš pobyt pohodlný, apartmány jsou klimatizované a wifi internet, a tam jsou obchody, restaurace, kavárny, banky, lékárna, lunapark v blízkosti. Vážení hosté, čekáme na vás.

Apartmány Sjauš v Ninu (nedaleko Zadaru)

Plně vybavené a moderní dva apartmány s možností ubytování pro 2-4 osob v Nin - Zadar. Apartments se kombinuje velkou společnou terasu, která nabízí možnost ubytovat velké skupiny 8 osob ve dvou apartmánech. Třetí Byt má tři ložnice s možností ubytování pro 6-9 osob. Na prostorné zahradě, kde je zahrada a terasa určitě bude místem, kde budete trávit většinu svého času. Připravte si chutné jídlo na grilu, který je právě v průběhu prázdnin k dispozici. Možnost rezervace je od soboty do soboty v období od 01.07.-31.08., A za doby odpočinku všechny ostatní dny. Platba v hotovosti při příjezdu na místě. Záloha je 100 € za apartmán. Apartmány se nacházejí v blízkosti vchodu do Holiday Village Zaton.

Apartmány Tunjarica, Posedarje

Apartmány Tunjarica se nachází v klidné části Posedarje 1500 m od centra. Dva apartmány se nacházejí v rodinném domě, zatímco jiný je v samostatné budově s garáží (zbývající apartmány mají zajištěné parkování). Backyard je velmi zdobené s mnoha zahradami, ovocnými stromy a květinami. Na pláž a moře se můžete dostat po schodišti, lehátka a slunečníky jsou zahrnuty v ceně. Hosté mohou také využít gril. Posedarje je místo se nachází na pobřeží Novigrad moře jen 3 km od dálnice A1, což zaručuje rychlé spojení do Záhřebu, Zadar a Split. Tato lokalita je ideální pro návštěvu národních parků Kornati, Plitvická jezera, Paklenica a Krka vodopády.

AKTUÁLNĚ VYBRANÉHO REGION NA MAPĚ

PREMIUM APARTMÁNY

Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Oklopčić - Čiovo
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Vila Hašimović, Vodice
Vila Hašimović, Vodice
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac