Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Slavonie a Baranje, Kontinentální Chorvatsko. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Slavonie a Baranja
Hledat apartmány

Apartmány Slavonie a Baranja

Ubytování v soukromí Slavonija i Baranja. Pokud hledáte cenově dostupné ubytování v Chorvatsku, pak PSH Chorvatska nabízí seznam objektů v místě Slavonie a Baranja. Apartmány v Slavonie a Baranje (Kontinentální Chorvatsko).

Soukromé ubytování v Chorvatsku můžete najít pomocí vyhledávacího pole, nebo přímo pohyb v regionu nebo místě.

Pro dotazy ohledně dostupnosti ubytování Slavonija i Baranja, můžete použít kontaktní formulář, který můžete přistupovat kliknutím na odkaz 'Kontaktovat vlastníka' na každém inzerátu. Můžete vyjednat všechny podmínky pro rezervaci po dohodě s majitelem objektu, bez agenturních poplatků.

Sledujte nás na Facebooku o všech novinkách a přečíst naše články O Chorvatsku a cestovního ruchu.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Slavonija i Baranja!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Slavonija i Baranja apartmány

ubytování v soukromí Slavonie a Baranja | apartmány | pokoje | rekreační domy Slavonija i Baranja

Rekreační dům TAKAČ, Baranja

Dům na pobřeží Dunav, místo pro milovníky přírody, rybáře a cyklisty

Rekreační dům na Dunav. Náš dům se nachází v obci Batina, vypořádání a přístavu na řece Dunav v Baranji, který se nachází asi 40 km od Osijeku. Dům se nachází na takzvané "Zelený ostrov", na pobřeží Dunav a má pět dvoulůžkových pokojů k pronájmu, má 2 koupelny a velkou kuchyň. Navíc, k dispozici je velká terasa a gril. V blízkosti domu je malá písečná pláž. K výletům na Dunav vám můžeme nabídnout lodě a kajaky. Pokud hledáte pro dovolenou pro tělo i duši, navštivte nás na adrese Batina na Dunav, Baranja - Chorvatsko.

pláž: 200 m | centrum: 2000 m

  • Ubytovací jednotky:
A8+2(a)

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Slavonija i Baranja.

PREMIUM APARTMÁNY

Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa Elizabet (12 km od Poreče)
Villa Elizabet (12 km od Poreče)