Apartmány v Chorvatsku

Apartmány v Zagorju, Krapina-Zagorje. Ubytování k pronájmu ubytování Chorvatsko PSH.

Zagorje
Hledat apartmány

Apartmány Zagorje

Ubytování v soukromí Zagorje. Pokud hledáte cenově dostupné ubytování v Chorvatsku, pak PSH Chorvatska nabízí seznam objektů v místě Zagorje. Apartmány v Zagorju (Krapina-Zagorje).

Soukromé ubytování v Chorvatsku můžete najít pomocí vyhledávacího pole, nebo přímo pohyb v regionu nebo místě.

Pro dotazy ohledně dostupnosti ubytování Zagorje, můžete použít kontaktní formulář, který můžete přistupovat kliknutím na odkaz 'Kontaktovat vlastníka' na každém inzerátu. Můžete vyjednat všechny podmínky pro rezervaci po dohodě s majitelem objektu, bez agenturních poplatků.

Sledujte nás na Facebooku o všech novinkách a přečíst naše články O Chorvatsku a cestovního ruchu.

Váš PSH - Váš nejjednodušší způsob, jak najít apartmány Zagorje!

SPONZOROVÁN PŘEHLED V REGIONU

Zagorje apartmány

ubytování v soukromí Zagorje | apartmány | pokoje | rekreační domy Zagorje

Villa Magdalena

Krapinske Toplice & Villa Magdalena - překrásný místo pro dovolenou

Luxusní hotel, který nabízí jedinečný zážitek - jacuzzi v obývacím pokoji s přímým napojením na termální, léčivou vodou s krásným výhledem do kraje a zelené kopce Záhoří, panoramatické wellness a lázeňské oáze, vynikající kuchyně. Je obklopen krásnou přírodou a množstvím zdrojů s termální vodou v centru Krapinske Toplice, jen 40 km od Záhřebu. Chorvatský Zagorje a Villa Magdalena nabízí nevšední zážitek, krátké nebo dlouhé únik z reality a dovolenou budete pamatovat. Zařízení a pohodlí, které nabízejí pocit tepla a intimity, protože hotel není jen destinace pro dovolenou, ale místo pro vychutnat všechny služby a vybavení. Hotel je otevřen po celý rok a nabízí balíčky pro různé příležitosti - zvláštní romantické balíčky s romantickou atmosférou k výročím, výročí a líbánky, aktivní dovolenou, a gastronomických lahůdek. V restauraci hotelu Villa Magdalena se vám bude líbit pečlivě připravené sekvence - každý pokrm na zakázku je umění očí, nosu a patra. Způsob, jakým tito Villa Magdalena představuje jeho sekvence nastavují nové standardy, a inspirovaný velmi zkušeného kuchaře, který získala z let pracují v restauracích po celém světě.

pláž: m | centrum: 200 m

  • Ubytovací jednotky:
A2+2(a)

Proč dovolená v Chorvatsku?

Plánujete dovolenou v Chorvatsku? Hledáte v Chorvatsku klid a příjemný odpočinek? Pak si přečtěte náš článek Objevujte Chorvatsko. Chcete vědět, které ostrovy je v Chorvatsku nejlepší navštívit? Chorvatsko se stalo v posledních letech díky velkému počtu turistů, kteří se rozhodli strávit dovolenou právě zde, doslova rekreační senzací. Na jejich návštěvu zde čekalo více než 1000 chorvatských ostrovů, nádherná města a úchvatné pobřeží.

Chcete vědět, která města jsou v Chorvatsku nejkrásnější? Vyberte si ze Splitu, Dubrovníku, Záhřebu nebo Zadaru, nejlepší evropské destinace roku 2016. Seznam nádherných měst je zde nekonečný.

Chcete informace o nejlepších chorvatských pláží přímo od zasvěcených? Pláž Zlatni Rat na ostrově Brač, Sakarun na ostrově Dugi otok a Stiniva byly vyhlášeny nejlepšími evropskými plážemi roku 2016. I na ostrově Vis najdete několik úchvatných pláží.

Chtěli byste se v Chorvatsku věnovat cyklistice? Na portálu PSH Chorvatska dokážeme odpovědět na každou vaši otázku a pomoci vám najít nejlepší ubytování v soukromí pro vaši dovolenou Zagorje.

PREMIUM APARTMÁNY

Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Vila LIRA, Viganj - Pelješac
Villa STINA - Seget Vranjica
Villa STINA - Seget Vranjica
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Apartmány Ivišić - Pakoštane
Vila Hašimović, Vodice
Vila Hašimović, Vodice